CR1/4W-33K±5%-ST52
MFR.Part #
CR1/4W-33K±5%-ST52
JLCPCB Part #
C2894691
Description
-55℃~+155℃ 250V 250mW 33kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS