SCR1210J1K5
MFR.Part #
SCR1210J1K5
JLCPCB Part #
C3018226
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS