SCR0805F12R1
MFR.Part #
SCR0805F12R1
JLCPCB Part #
C3016706
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS