KNP1WS-51Ω±5%-2T52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
KNP1WS-51Ω±5%-2T52
JLCPCB Part #
C601890
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 350V 51Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS