VEZ470M1VTE-0605L
MFR.Part #
VEZ470M1VTE-0605L
JLCPCB Part #
C2902801
Description
-55℃~+105℃ 35V 47uF 5.3mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS