LSM471M2W--A3540
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LSM471M2W--A3540
JLCPCB Part #
C20415442
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 35mm 40mm 450V 470uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS