VDR-20D471KJ6.5
Extended
Manufacturer
VDR Varistor
MFR.Part #
VDR-20D471KJ6.5
JLCPCB Part #
C5156022
Package
Plugin,P=10mm
Description
10kA 300V 350J 385V 470V 775V 850pF@1kHz 插件,P=10mm Varistors ROHS