VDR-14D121KJ
Extended
Manufacturer
VDR Varistor
MFR.Part #
VDR-14D121KJ
JLCPCB Part #
C485266
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.7nF@1kHz 100V 120V 200V 40J 6kA 7.5mm 75V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS