WPM3005-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
WPM3005-VB
JLCPCB Part #
C879106
Package
SOT-23(TO-236)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.295nF 130pF 150pF 2.5W 24nC@10V 2V 30V 46mΩ@10V 5.6A P-Channel SOT-23(TO-236) MOSFETs ROHS