20N65C3-VB TO220F
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
20N65C3-VB TO220F
JLCPCB Part #
C22389890
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 105pF 106nC@10V 190mΩ@10V 2.322nF 200W 20A 4pF 5V@250uA 650V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS