VBZM12P10
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
VBZM12P10
JLCPCB Part #
C700701
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+100℃ 1 P-Channel 1.46nF 100V 11.7W 167mΩ@10V 18A 2.5V 280pF 330pF 67nC@10V P-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS