QM4002AD-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
QM4002AD-VB
JLCPCB Part #
C558230
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5V 1.801nF 12mΩ@10V、14mΩ@4.5V 3.75W 40V 42nC@4.5V 55A 570pF 725pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS