VBZE40P06
MFR.Part #
VBZE40P06
JLCPCB Part #
C700644
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.76nF 130pF 16nC@10V 1V 38W 40A 48mΩ@10V、57mΩ@4.5V 60V 90pF P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS