STH80N10F7-2-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
STH80N10F7-2-VB
JLCPCB Part #
C19632167
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 100V 160nC@10V 23mΩ@4.5V 250W 265pF 4V 6.55nF 665pF N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS