BUK763R8-80E-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
BUK763R8-80E-VB
JLCPCB Part #
C7494594
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 215A 3.25nF 348pF 375W 4V@250uA 5mΩ@10V 7.91nF 80V 94nC@10V N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS