VBP18R15S
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
VBP18R15S
JLCPCB Part #
C22357397
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8nF 15A 330pF 370mΩ@10V 38nC@10V 4.5V 4pF 6W 800V N-Channel TO-247AC MOSFETs ROHS