SUM40012EL-GE3-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
SUM40012EL-GE3-VB
JLCPCB Part #
C22395906
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.15nF 1.2mΩ@4.5V 2.5V 200W 260nC@10V 280A 40V 850pF 9.335nF N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS