D10PF06-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
D10PF06-VB
JLCPCB Part #
C879157
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 100pF 10nC@10V 1nF 2V 30A 60V 61mΩ@10V TO-252-2 MOSFETs ROHS