SUD50N03-10CP-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
SUD50N03-10CP-VB
JLCPCB Part #
C2680818
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1V 2.201nF 205W 270pF 30V 31.5nC@4.5V、61nC@10V 525pF 5mΩ@10V、6mΩ@4.5V 80A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS