VBZE12P10
MFR.Part #
VBZE12P10
JLCPCB Part #
C700624
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.055nF 100V 15nC@10V 180mΩ@10V 2.5V 2.5W 41pF 65pF 7.5A P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS