SQM60N06-15-GE3-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
SQM60N06-15-GE3-VB
JLCPCB Part #
C20755625
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11mΩ@10V 225pF 3V 4.3nF 470pF 47nC@10V 60V 75A N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS