NCE40H20AD-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
NCE40H20AD-VB
JLCPCB Part #
C20755549
Package
TO-263
Description
1 N-channel 1.7mΩ@10V 150A 40V TO-263 MOSFETs ROHS