VBZE45N03
MFR.Part #
VBZE45N03
JLCPCB Part #
C700648
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5V 2.201nF 21.8A 25nC@4.5V 3.25W 30V 370pF TO-252 MOSFETs ROHS