ME45P04-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
ME45P04-VB
JLCPCB Part #
C710015
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 12mΩ@10V、15mΩ@4.5V 136W 3.5V 352pF 3nF 40V 508pF 50A 60nC@10V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS