VBZE15N10
MFR.Part #
VBZE15N10
JLCPCB Part #
C700626
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 15A 1V 24nC@10V 60pF 950pF TO-252-2 MOSFETs ROHS