IPA083N10NM5S-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPA083N10NM5S-VB
JLCPCB Part #
C18457626
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 120A 190nC@10V 3.5V@250uA 3.84nF 3.8mΩ@10V 385pF 7.23nF 84W N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS