FR2307Z-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
FR2307Z-VB
JLCPCB Part #
C725051
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 136.4W 18.5mΩ@10V 2.4nF 230pF 38nC@10V 45A 5V 80pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS