VBZL100N04
MFR.Part #
VBZL100N04
JLCPCB Part #
C700685
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.1nF 110A 150W 150pF 20nC@10V 3.5nF 3V 40V 5mΩ@10V、6mΩ@4.5V N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS