FQD10N20L-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
FQD10N20L-VB
JLCPCB Part #
C709974
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8nF 10A 200V 4V 51nC@10V 80pF TO-252-2 MOSFETs ROHS