EKI10126-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
EKI10126-VB
JLCPCB Part #
C47993855
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 10nF 120A 165pF 2.025nF 370W 4V 5mΩ@10V、6mΩ@7.5V 76nC@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS