UT3N10G-AE3-R
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
UT3N10G-AE3-R
JLCPCB Part #
C258267
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 165mΩ@10V 20nC 350mW 36pF 3A 3V 45pF 720pF N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS