14N50L-TQ2-R
MFR.Part #
14N50L-TQ2-R
JLCPCB Part #
C171565
Package
TO-263-2
Description
1 N-channel 14A 150W 238pF 2nF 4.5V 500V 500mΩ@10V 55pF 92nC@10V N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS