4N100L-TF1-T
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
4N100L-TF1-T
JLCPCB Part #
C487750
Package
TO-220F1
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5nF 1kV 25pF 3.5Ω@10V 38W 3V 4A TO-220F1 MOSFETs ROHS