18N25L-TF3-T
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
18N25L-TF3-T
JLCPCB Part #
C7464705
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.32nF@25V 18A 240mΩ@10V 24pF@25V 250V 32nC@10V 36W 4V TO-220F MOSFETs ROHS