14N50L-TF3-T
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
14N50L-TF3-T
JLCPCB Part #
C2900478
Package
TO-220F
Description
1 N-channel 1.44nF 14A 170pF 37W 42nC@10V 4V 500V 550mΩ@10V 7pF N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS