13N50L-TF1-T
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
13N50L-TF1-T
JLCPCB Part #
C171437
Package
TO-220F1
Description
1 N-channel 1.63nF 13A 140nC@10V 202pF 32pF 35W 480mΩ@10V 4V 500V Half-Bridge N-Channel TO-220F1 MOSFETs ROHS