14N65L-TF1-T
MFR.Part #
14N65L-TF1-T
JLCPCB Part #
C5310402
Package
TO-220F1
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.95nF@25V 11pF@25V 14A 38W 41.5nC@10V 4V 650V 700mΩ@10V TO-220F1 MOSFETs ROHS