10N80L-TF2-T
MFR.Part #
10N80L-TF2-T
JLCPCB Part #
C127032
Package
TO-220F2
Description
1 N-channel 1.1Ω@10V 10A 2.8nF 20pF 230pF 5V 66W 800V N-Channel TO-220F2 MOSFETs ROHS