3N90L-TQ2-R
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
3N90L-TQ2-R
JLCPCB Part #
C3294509
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10pF 27nC@10V 3.5Ω@10V 3A 5V 850pF 900V 90W 95pF N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS