UK-B0205-G4.3-160-W
MFR.Part #
UK-B0205-G4.3-160-W
JLCPCB Part #
C620343
Package
插件,6x3mm
Description
-20℃~+70℃ 1.6N 100,000 cycles 12V 3mm 4.3mm 50mA 6mm No PC Pin Rectangular Button SPST Through Hole White Without Bracket 插件,6x3mm Tactile Switches ROHS