LW471M0100612PE3-C3.5
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
LW471M0100612PE3-C3.5
JLCPCB Part #
C2847233
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 280mA@100kHz 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS