LW221M0100507PE4
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
LW221M0100507PE4
JLCPCB Part #
C2977547
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 190mA@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 2mm 300mΩ@100kHz 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS