RN1WS680KΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1WS680KΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385417
Description
1W 350V 680kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS