RMC080526.7K1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC080526.7K1%N
JLCPCB Part #
C325870
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS