RMC12061501%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC12061501%N
JLCPCB Part #
C325906
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS