RN1WS56KΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1WS56KΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385407
Description
1W 350V 56kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS