RMC12061.5K5%N
MFR.Part #
RMC12061.5K5%N
JLCPCB Part #
C269601
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS