RMC08052.11%N
MFR.Part #
RMC08052.11%N
JLCPCB Part #
C269560
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS