RN3WS220KFT/BA1
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RN3WS220KFT/BA1
JLCPCB Part #
C433558
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+125℃ 220kΩ 3W 500V Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS