RMC08051201%N
MFR.Part #
RMC08051201%N
JLCPCB Part #
C325762
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS